«Покликання душі». До 150-річчя путивльського історика, краєзнавця Петра Коренєва

У Державному історико-культурному заповіднику у м. Путивль відбулося засідання у форматі «круглого столу» з нагоди відзначення 150-річчя з дня народження історика, краєзнавця, засновника і першого директора Путивльського краєзнавчого музею Петра Коренєва (1986-1934).

Керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради Микола Лук’яненко у своєму виступі зосередив увагу на внеску Петра Максимовича у збереження історичного минулого та розвитку культури рідного краю. Гостями заходу були заступник директора Національного заповідника «Глухів» Світлана Жукова, директор Буринського краєзнавчого музею Микола Кононенко, краєзнавець з м. Буринь Віктор Гагін, протоієрей, кандидат богословія Олександр Чурочкін.

У програмі заходу відбулися доповіді наукових співробітників заповідника, присвячені розвитку і діяльності музею. Створений у 1919 році Путивльський краєзнавчий музей є одним з найстаріших історико-культурних закладів Сумщини. Музей володіє унікальною колекцією оригінальних предметів з археології, етнографії, прикладного та образотворчого мистецтва, нумізматики, документів ХVІІ-ХХ ст., старовинної зброї тощо. Щороку його відвідує до 50 тисяч відвідувачів.

Зі словами вдячності від нащадків та словами пошани виступив директор Державного історико-культурного заповідника у м. Путивль Сергій Тупик. Відбулася репрезентація 8-го випуску Путивльського краєзнавчого збірника.

У заході взяли участь депутати Путивльської районної ради, творча інтелігенція району, викладачі навчальних закладів, працівники установ культури та учнівська молодь.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube