Євген Южаков: «Ми працюємо задля комфортного проживання мешканців громад Путивльщини»

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков під час семінар-наради з головами міської та сільських рад району наголосив, що влада працює задля комфортного проживання мешканців громад Путивльщини.

На розгляд учасників наради було винесено актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування. Так, про рейтинг сільських рад Путивльського району за підсумками роботи у 2015 році проінформував керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради Микола Лук’яненко. Микола Дмитрович навів показники економічного розвитку території, місцевого бюджету, попередження правопорушень та охорони громадського порядку, пожежної безпеки, соціального захисту населення, зайнятості населення, благоустрою територій, розвитку культури та роботи виконавчого комітету ради. «Проведення рейтингу роботи сільських рад вказує на те, що всі вони та їх керівники відповідально ставляться до виконання своїх повноважень», - наголосив посадовець.

Найвищий рейтинг мають за підсумками роботи у 2015 році такі сільські ради: Мазівська сільська рада (голова - Олександр Кузнєцов), Руднєвська сільська рада (Петро Кадурін), Новослобідська сільська рада (Сергій Крюков).

Голова Путивльської районної ради особливу увагу звернув на здійснення заходів щодо забезпечення громадського порядку на підвідомчих територіях, відзначив плідну співпрацю Путивльського відділення поліції з органами місцевого самоврядування. Євген Іванович повідомив, що нагородження з рейтингової оцінки роботи сільських рад відбудеться на найближчому засіданні сесії Путивльської районної ради.

Про нове в чинному законодавстві України щодо соціального захисту населення доповідала начальник управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації Світлана Куртова. Завідувач сектору доходів і зборів із фізичних осіб Путивльського відділення Глухівської ОДПІ Наталія Карпенко детально проінформувала про зміни у податковому законодавстві в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Досвідом роботи Путивльської міської ради щодо реалізації державної регуляторної політики поділився секретар Путивльської міської ради Олександр Литвинов.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube