Євген Южаков: «Ми шануємо героїзм і звитягу воїнів-інтернаціоналістів»

Голова Путивльської районної ради, вітаючи учасників локальних конфліктів у різних куточках світу під час святкового концерту з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, заявив: «Ми шануємо героїзм і звитягу воїнів-інтернаціоналістів».

«Сьогоднішній захід – це данина пам’яті всім, хто причетний до героїчної та трагічної афганської війни, усім тим, кому довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми шануємо їх героїзм і звитягу, захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан», - зазначив Євген Іванович.

До учасників заходу звернулися голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Микола Шульга, Путивльський міський голова Валерій Волков, військовий комісар Путивльського районного військового комісаріату Юрій Яцина. Посадовці вручили воїнам-інтернаціоналістам відзнаки Президента України – пам’ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану».

Присутні вшанували світлу пам’ять загиблих і померлих земляків хвилиною мовчання, урочисто поклали квіти до Монументу у Сквері воїнів-інтернаціоналістів. Цього дня представники Путивльської районної спілки ветеранів Афганістану «Воїн» згадали всіх, кого немає вже живих, побувавши на місцях їх поховань.

У виконанні солістів Путивльського районного будинку культури прозвучали пісні, присвячені афганській тематиці, що супроводжувалися демонстрацією фотокарток і уривків з документальних фільмів.

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube