Позачергова сесія Путивльської районної ради внесла зміни до бюджету

Через те, що районний бюджет було затверджено раніше державного, виникла необхідність у приведенні обсягів міжбюджетних трансфертів у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

Депутати Путивльської районної ради на спільному засіданні робочих органів ради попередньо розглянули матеріали сесії. При розгляді бюджетних питань голова районної ради Євген Южаков указав на необхідність своєчасної реєстрації фінансових зобов’язань бюджетними установами для того, щоб працівники галузей освіти, охорони здоров’я, культури своєчасно отримали заробітну плату.

Обговорюючи проект районної програми з надзвичайних ситуацій, яку передбачається фінансувати консолідовано за кошти міського та сільських бюджетів, депутати запропонували всім сільським радам узяти участь у фінансуванні заходів програми та рекомендували міській раді збільшити обсяг фінансової допомоги для придбання аварійно-рятувального обладнання. Звернули увагу депутати районної ради на необхідність належного утримання приміщення, в якому розмішено відділення невідкладної швидкої допомоги, на збереження робочих місць при проведенні реорганізації районного управління юстиції та на необхідність сприяння у розв’язанні питання щодо капітального ремонту будівлі, яка використовується Путивльським коледжем СНАУ.

Незважаючи на жваве обговорення проектів рішень на спільному засіданні, узгодили питання та погодили всі проекти рішень районної ради. Після чого депутати районної ради розпочали пленарне засідання сесії.

Відкриваючи пленарне засідання, голова районної ради привітав із днем народження депутата районної ради Галину Костиріну, доповів про утворення у районній раді депутатської групи «Відродження», керівником якої обрано депутата районної ради Петра Кідіменка. У роботі пленарного засідання взяли участь голова Путивльської райдержадміністрації Микола Шульга, депутат Сумської обласної ради Галина Меньшова, керівники правоохоронних органів, голова молодіжної президії при голові Путивльської районної ради.

Депутати районної ради підтримали депутатські запити щодо проведення ремонту дороги від центральної дороги Путивль-Глухів до села Ховзівка та передачі дороги у Спадщанському лісі на обслуговування філії «Путивльський райавтодор».

На пленарному засіданні були прийняті декілька рішень з бюджетних питань, заслухали звіт про виконання програми з пожежної безпеки, затвердили районну програму забезпечення захисту населення від надзвичайних ситуацій, положення про помічників-консультантів депутатів районної ради, внесли зміни щодо поіменного голосування та до штатів районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube