Путивльська районна рада провела засідання третьої сесії сьомого скликання

[sigplus] Critical error: Image gallery folder 20151231-put0 is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

З метою забезпечення стабільності у вирішенні місцевих питань у наступному році до порядку денного сесії були внесені важливі питання життєзабезпечення територіальних громад та бюджетних установ району.

Під головуванням Євгена Южакова на спільному засідання президії та постійних комісій районної ради депутати детально розглянули та погодили проект рішення з усіх питань порядку денного.

На початку пленарного засідання голова районної ради вручив Подяку від народного депутата України Андрія Деркача Бояролежачівському сільському голові, проінформував про створення депутатської фракції ,,Воля народу” у кількості 12 депутатів. Депутати підтримали депутатські запити та направили їх до відповідних керівників для розгляду питань щодо забезпечення жителів сіл Пруди, Сафонівка, Спадщина автобусним сполученням та відкриття фельдшерського пункту с. Бобине.

Народні обранці досить активно обговорювали проекти Програми економічного і соціального розвитку району та районного бюджету Путивльського району на 2016 рік. Висловлюючи свої пропозиції, були одноголосні в тому, що основним пріоритетом місцевої влади має бути залучення інвестицій для розвитку району та створення нових робочих місць.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації проінформувала про проект районного бюджету та про фінансове забезпечення галузей освіти, охорони здоров’я, культури тощо. На 2016 рік доходи районного бюджету передбачаються у сумі майже 63,8 млн. гривень.

Депутати заслухали звіти про виконання районних програм діяльності громадських організацій ветеранів, підтримки організацій інвалідів, соціального захисту окремих категорій населення та затвердили відповідні нові програми. Рішеннями районної ради передано будівлю колишнього фельдшерського пункту с. Малушине до комунальної власності територіальних громад Козаченської сільської ради, підтримали пропозицію Октябрської сільської ради щодо перейменування села Октябрське на Зарічне, надали згоду відділу освіти райдержадміністрації на списання автотранспортного засобу, надали повноваження профільній постійній комісії районної ради щодо відбору кандидатів для навчання у вищих медичних навчальних закладах України за кошти районного бюджету, затвердили створення районного центру первинної медико-санітарної допомоги, який з 4 січня 2016 року буде опікуватися сільськими закладами охорони здоров’я, погодили призначення керівника цього закладу. На практиці – це розподіл Путивльської ЦРЛ на два заклади.

Прийняті районною радою рішення забезпечать з початку нового року стабільну роботу бюджетних установ, економічний і соціальний розвиток району. 

{gallery}20151231-put0/{/gallery}

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube