Відбулась сесія Охтирської районної ради

Під головуванням Романа Бублика відбулась восьма сесія Охтирської районної ради сьомого скликання.

У пленарному засіданні взяв участь депутат Сумської обласної ради Юрій Меєрович, голова районної державної адміністрації Віталій Супрун, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний і сільські голови району, представники ЗМІ.

До порядку денного було винесено тридцять п’ять проектів рішень. Зокрема заслухано інформацію щодо результатів діяльності Охтирської місцевої прокуратури, роботи відділення Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта» з розв’язання проблемних питань поштового зв’язку в Охтирському районі та виконання повноважень, делегованих районною радою районній державній адміністрації з питань культури та туризму.

Депутати прийняли рішення про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2016 рік, районної цільової Програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ» на 2015–2017 роки, районної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки, районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2016 рік,  районної комплексної Програми «Освіта Охтирщини у 2016 році» та затверджено програми «місцевих стимулів» для медичних працівників Охтирського району на 2016-2018 роки, Програму «Забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Охтирського району на 2016-2020 роки» та інші питання.

На завершення засідання восьмої сесії районної ради сьомого скликання, депутатський корпус висловили підтримку Постанови Верховної Ради України «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламенської Асамблеї Ради Європи, Парламенської Асамблеї НАТО, Парламенської Асамблеї ОБСЄ, Парламенської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором.

Завдяки детальному обговоренню питань на засіданнях постійних комісій з кожного питання порядку денного прийнято відповідні рішення.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube