Ukrainian English Polish

Пропаганда здорового способу життя

Протягом цього тижня Недригайлівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводиться профілактична робота серед учнів у пришкільних оздоровчих таборах

Протягом цього тижня Недригайлівським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводиться профілактична робота серед учнів у пришкільних оздоровчих таборах.

Спеціалісти районного центру вже зустрілися із учнями, які перебувають на оздоровленні у Недригайлівській, Вільшанській, Курманівській загальноосвітніх школах, дитячому відділенні Недригайлівської центральної районної лікарні. Тема заходів – пропаганда здорового способу життя, профілактика алкоголю, наркоманії, тютюнокуріння. Також проведено ряд тренінгових занять, відеолекторіїв для учнів старших класів та інтерактивні ігри для молодших школярів.

Голова Сумської обласної ради скликає 7 сесію на 7 жовтня

26 вересня очільник Сумської обласної ради Семен Салатенко підписав розпорядження про скликання 7 сесії обласної ради на 7 жовтня 2016 року. Пленарне засідання розпочне свою роботу о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus