Дует «Міра» з Лебединського РБК переміг у міжнародному конкурсі «Тарас Шевченко єднає народи»

На базі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся заключний етап ІІІ Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи». Солісти Лебединського районного будинку культури Ірина Балаба та Микола Холодяй у складі дуету «Міра» здобули перемогу – диплом І ступеня.

Перед цим ще 21 квітня самодіяльні артисти стали лауреатами I премії ІІ відбіркового етапу конкурсу в Сумах у номінації «Співана поезія». На власну музику Миколи Холодяя були покладені вірші Тараса Григоровича Шевченка «Зацвіла в долині» та «Ой, по горі ромен цвіте». З цими композиціями дует і виступив у номінації «Наживо», де йому вдалося обійти аж 94 учасників не лише з України, але й з різних куточків світу!

Тож вітаємо наших солістів з визначною перемогою і зичимо їм підкорення нових творчих вершин у майбутньому!

Також читайте:

Останнє оновлення на Четвер, 31 травня 2018, 14:41

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus