У Кам’яному відкрили меморіальну дошку герою-земляку

У с. Кам’яне відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки колишньому бійцю 24-го окремого штурмового батальйону ЗСУ «Айдар» Олександру Прошкіну, який героїчно загинув внаслідок сутички ЗСУ з ворожою ДРГ та мінометного обстрілу в районі н. п. Травневе Донецької області на Світлодарській дузі 8 грудня минулого року.

Голова районної ради Василь Калита, очільник райдержадміністрації Віктор Химич, військовий комісар Лебединського об’єднаного міського військового комісаріату Роман Перекрестов, а також бійці окремої військової частини 27 Сумського реактивного артилерійського полку та жителі села зібралися, аби вшанувати світлу пам’ять героя.

Представники духовенства справили панахиду за загиблим воїном. Після чого відбулося покладання квітів до сільського клубу, де на стіні й було встановлено меморіальну дошку.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 травня 2018, 08:35

16.11.2018 року о 10.30 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus