Святковий концерт до Дня захисника України у Лебединському районі

З нагоди православного свята Покрови Пресвятої Богородиці, вшанування пам’яті наших славетних пращурів-козаків, а з недавніх пір – сьогоднішніх захисників України, що зі зброєю в руках боронять кордони нашої держави на Сході у Лебединському районному будинку культури відбувся концерт.

За традицією відкрили свято голова райдержадміністрації Віктор Химич і очільник районної ради Василь Калита. Почесними грамотами керівники району нагородили учасників АТО, а також вручили подяки і подарунки  членам сімей загиблих земляків.

Зі святом привітав усіх, подякувавши за вірність присязі та проявлений патріотизм, військовий комісар Юрій Онопко, а також благочинний Лебединського церковного округу архімандрит Лаврентій, котрий сказав, що в храмах Лебединщини постійно проводяться молитви за захисників України, щоб Господь дарував їм витримку та міцне здоров’я.

Пам’ять загиблих у зоні АТО воїнів присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Після урочистої частини стартувала концертна програма за участі кращих аматорів сцени району. Солісти та художні колективи району виступили перед захисниками з тематичними вокальними й хореографічними композиціями.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus