Мітинг до Дня козацтва - у Михайлівці Лебединського району

14 жовтня вся Україна відзначала день Покрови Пресвятої Богородиці, яка була покровителькою всього українського козацтва. Козаки були одними з найперших захисників кордонів нашої держави, відтак з 2014 року в цей же день ми святкуємо й День захисника України.

З нагоди свят у с. Михайлівка за участі керівників району, учнів місцевої школи та громади села відбувся урочистий мітинг та покладання квітів біля пам’ятного знака страченим козакам-мазепинцям. 

Знак було встановлено тут у 2008 році за ініціативи Сумського слобідського козацького полку та колишнього Михайлівського сільського голови, історика Віктора Лисянського на знак вшанування пам’яті борців за свободу і незалежність нашої країни.

З урочистими промовами виступили голова районної державної адміністрації Віктор Химич та очільник районної ради Василь Калита. Вони наголосили, що святкування Дня захисника України саме в цей день – гідна традиція, що підкреслює величезне історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності. Будучи нащадками козаків, ми мусимо пам’ятати про їх славетний подвиг.

До слів керівників району також долучилися Михайлівський сільський голова Володимир Білик та керівник ПАТ П-з «Михайлівка» Микола Зеленський. Вони побажали всім присутнім щастя, злагоди, добробуту, а головне – миру.

Пам’ять загиблих козаків вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя хреста Козацької могили.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus