Юні лебединці прийшли до школи на День знань в українських вишиванках

1 вересня в усіх навчальних закладах Лебединського району відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року та Дня знань. Традиційно цей день розпочався з урочистих лінійок, на яких були присутні учні та вчителі, ветерани праці, батьки, представники районної влади, депутати, громадськість. Почесними гостями на заходах були також люди, які зі зброєю в руках захищали Батьківщину, в тому числі й учасники АТО.

До цього зворушливого свята ретельно готувались всі, а особливо діти, у виконанні яких звучали вірші та пісні про школу, про вчителів, про рідну Україну. По-дорослому учні заявляли про своє прагнення жити у мирній, незалежній державі. Багато дітей прийшли до школи в українських вишиванках, які особливо зворушливо виглядали на наймолодших школяриках.

День знань можна назвати дійсно всенародним святом. Але перш за все це свято тих, хто навчається і хто навчає. Тому на адресу учнів та педагогів пролунало багато прекрасних слів і побажань. Долучився до відзначення Дня знань народний депутат України Владислав Бухарєв Від його імені всім першокласникам, яких у районі 136, було подаровано навчальний посібник з розвитку мислення «Планета міркувань» автора Ольги Гісь.

Заступник голови районної ради Світлана Горошко взяла участь у святкових заходах у Василівці. Вона привітала всіх з Днем знань, побажала школярам натхнення до навчання, прагнути бути кращими у всьому, виховувати в собі патріота нашої держави і гідну людину. Кожен учень школи отримав від Світлани Олександрівни солодкий подарунок – морозиво.

У всіх школах Лебединщини пролунали перші в 2016-2017 навчальному році шкільні дзвінки, які покликали за парти 1315 учнів. Тож нехай цей навчальний рік буде насичений наснагою до знань, цікавими і яскравими подіями, новими спортивними перемогами і здобутками в художній самодіяльності та громадському житті! В добру путь!

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube