Керівники Лебединщини привітали з 90-річчям ветерана Другої світової війни

Голова районної ради Василь Калита, голова райдержадміністрації Віктор Химич, сільський голова Віктор Литвиненко та начальник управління соціального захисту населення Любов Білокобильська привітали з 90-річчям жителя с. Межиріч, ветерана Другої світової війни Костянтина Шумила.

Вони подякували ювіляру за виявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час та побажали міцного здоров’я, сили, наснаги і ще довгих років життя. До теплих слів побажань керівники додали пам’ятні подарунки та квіти.

Костянстин Якович пройшов нелегкий життєвий шлях довжиною в 90 років. У 1943-му ще зовсім юним він пішов на фронт. Там він став зв’язківцем у військовому формуванні, що входило до складу 3-го Українського фронту. Брав участь у визволенні Румунії, Болгарії, Югославії, Угорщини, Австрії, не раз дивився смерті в обличчя, втрачав бойових друзів і побратимів.

Після закінчення війни повернувся до рідного села і активно включився у процес його розбудови. Згодом одружився, і в нього народилася донька. На жаль, наразі Костянтин Якович живе сам. Дружини вже давно не стало, а  донька разом із онуком мешкає у Харкові, тому нечасто приїздить до рідного села. Головним слухачем, співрозмовником і помічником Костянтина Яковича сьогодні є його сусідка – Людмила Хвіст.

Але активний і завзятий, як і в роки молодості, Костянтин Якович не занепадає духом. Звісно, здоров’я вже не те, та й зір майже зовсім втрачений, але ще міцна пам’ять і спогадами про прожите ювіляр охоче ділиться з гостями. Він згадує про лихоліття війни, післявоєнні роки, а також найяскравіші миті всього свого життя. Крім того, чоловік зазначає, що походить із сім’ї довгожителів, тому своїм довголіттям зобов’язаний саме своїм пращурам.

Наприкінці зустрічі Костянтин Якович подякував гостям за увагу та вітання, побажавши усіляких гараздів та мирного неба над Батьківщиною.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus