День села відсвяткували у Павленковому на Лебединщині

До його організації активно долучились всі, кому не байдужа доля рідного села – сільська рада, депутати сільської ради, місцеві підприємці, активісти сільської громади.

Відзначати свято почали з самого ранку богослужінням у місцевому храмі. А продовжили у місцевому клубі та довкола нього до самісінької ночі.

Урочисту частину розпочав сільський голова Сергій Каплін, котрий подякував односельцям за підтримку, в тому числі в організації Дня села, сумлінне ставлення до благоустрою населеного пункту. До вітальних слів долучилися й почесні гості: голова районної державної адміністрації Іван Легкий та заступник голови районної ради Світлана Горошко. З нагоди Дня села керівник підприємства СТОВ «Перемога» Анатолій Онайко відзначив грамотами кращих працівників.

Після вітальних слів та вручення подарунків настав час і для святкової концертно-розважальної програми, котра цього року була дуже насиченою. Глядачі концерту були не тільки спостерігачами, а й активними учасниками, котрі піднімалися на сцену, аби показати свої вміння.

Не оминули увагою старожилів і новонароджених мешканців села, а також з особливою повагою згадали про учасників АТО, котрі наразі боронять кордони нашою Вітчизни. Також були висловлені слова вдячності всім трударям села та людям, котрі не забувають про спонсорську допомогу і меценатство. Сільський голова Сергій Каплін відзначив, що село живе повноцінним життям і розвивається завдяки саме людям. Зокрема були висловлені слова вдячності попередньому голові, Анатолію Вакулі (наразі на пенсії), котрий, співпрацюючи з керівником СТОВ «Перемога» Анатолієм Онайком, свого часу зміг налагодити і впорядкувати господарство на селі.

Офіційні слова поздоровлень тісно перепліталися з музичними вітаннями. Зокрема слід відзначити майстерність виконавців Сумської філармонії, до номерів котрих ніхто не лишився байдужим. Довкола панувала атмосфера справжнього свята. Всі танцювали, підспівували, а ті, хто притомився, мали змогу скуштувати кулешу з шашликом, котрі готувалися просто неба. Концерт плавно перетік у дискотеку, а коли добре стемніло, над селом розквітнув феєрверк.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus