Прийом громадян у Василівці заступником голови Лебединської райради

Заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко провела прийом громадян з особистих питань у Василівській сільській раді .

Селян, які прийшли на зустріч, хвилювали питання виплат дітям війни, збільшення орендної плати за використання земельними паями, ремонту радіоточок та телефонів у селі.

Мешканень с. Василівка Борис Вікторович порушив, на його думку, актуальне і нагальне для села питання – про боротьбу з наркоманією, яка останнім часом набула широкого розповсюдження. На жаль,до виготовлення та вживання наркотиків залучається все більше громадян, в тому числі і молодь. За його інформацією та Василівського сільського голови Антоніни Клюс, працівники міськрайвідділу внутрішніх справ не завжди належним чином і вчасно реагують на виклики і тому не вдається вирішити цю проблему.

Антоніна Клюс повідомила, що вона особисто звернулась до прокуратури Лебединського району. Нарешті особа, яка причетна до організації, виготовлення та збуту наркотиків у селі, затримана, проводяться слідчі дії.

На деякі питання, які порушували жителі с. Василівка на особистому прийомі, були дані відповіді і роз’яснення. Крім того, доручено відповідним районним службам розібратися з іншими зверненнями селян до заступника голови районної ради питань.

Цього дня Світлана Горошко також побувала у Василівському дошкільному навчальному закладі та у прийомній сім’ї Осадчих, де привітала дітей зі святом Святого Миколая, вручила подарунки та солодощі.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube