Прийом громадян у Василівці заступником голови Лебединської райради

Заступник голови Лебединської районної ради Світлана Горошко провела прийом громадян з особистих питань у Василівській сільській раді .

Селян, які прийшли на зустріч, хвилювали питання виплат дітям війни, збільшення орендної плати за використання земельними паями, ремонту радіоточок та телефонів у селі.

Мешканень с. Василівка Борис Вікторович порушив, на його думку, актуальне і нагальне для села питання – про боротьбу з наркоманією, яка останнім часом набула широкого розповсюдження. На жаль,до виготовлення та вживання наркотиків залучається все більше громадян, в тому числі і молодь. За його інформацією та Василівського сільського голови Антоніни Клюс, працівники міськрайвідділу внутрішніх справ не завжди належним чином і вчасно реагують на виклики і тому не вдається вирішити цю проблему.

Антоніна Клюс повідомила, що вона особисто звернулась до прокуратури Лебединського району. Нарешті особа, яка причетна до організації, виготовлення та збуту наркотиків у селі, затримана, проводяться слідчі дії.

На деякі питання, які порушували жителі с. Василівка на особистому прийомі, були дані відповіді і роз’яснення. Крім того, доручено відповідним районним службам розібратися з іншими зверненнями селян до заступника голови районної ради питань.

Цього дня Світлана Горошко також побувала у Василівському дошкільному навчальному закладі та у прийомній сім’ї Осадчих, де привітала дітей зі святом Святого Миколая, вручила подарунки та солодощі.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus