На Лебединщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.

На Лебединщині відбулися урочисті заходи з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування.

Розпочалася святкова програма авторським віршем Пристайлівського сільського голови Оксани Снаткіної «Молитва за Україну», після чого присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять патріотів України, загиблих на Майдані та в зоні АТО.

Працівників органів місцевого самоврядування, депутатів, громадських  активістів, ветеранів праці привітав зі святом голова районної ради Василь Калита. Він висловив щиру вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування району, депутатам, які, забезпечуючи належне виконання покладених на них обов’язків та завдань, виявляють високий професіоналізм і відповідальність. «Нехай розуміння і підтримка громад надихають вас на нові трудові досягнення, а ваша наполеглива, самовіддана праця та активна громадська позиція будуть гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави»,- побажав учасникам зустрічі очільник депутатського корпусу району.

З нагоди Дня місцевого самоврядування він вручив Подяку Сумської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм керуючому справами виконавчого апарату районної ради Ганні Половій та нагородив Почесними грамотами Лебединської районної ради за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Павленківського сільського голову Сергія Капліна та депутата районної ради Миколу Коренєва.

Василь Калита також привітав з 55 – річчям від дня народження, яке збіглося з професійним святом, Кам’янського сільського голову Михайла Скрипаля.

Додала піднесеного настрою учасникам заходу вітальна телеграма від народного депутата України Владислава Бухарєва.

Слова вдячності за результативну співпрацю на благо Лебединщини та побажання подальших успіхів у нелегкій роботі, розуміння і підтримки громад висловив на адресу сільських голів, очолюваних ними колективів та депутатів районної ради голова районної державної адміністрації Віктор Химич. Він нагородив Почесними грамотами голови Лебединської районної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку району та з нагоди Дня місцевого самоврядування Будильського сільського голову Володимира Шкурка та депутата районної ради Івана Коваленка.

Узяв участь у проведенні урочистостей депутат обласної ради Магомед Галаєв, який привітав представників своїх виборців з державним святом, побажав усім згуртованості, єдності в ім’я розбудови України, збереження її незалежності і територіальної цілісності.

Учасники художньої самодіяльності Лебединського районного будинку культури та Маловисторопського коледжу СНАУ підготували цікаву тематичну концертну програму, яка стала справжнім подарунком для учасників зібрання. 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube