У траурній жалобі схилили голови лебединці біля меморіального комплексу

Мітинг – реквієм з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років відбувся у с. Михайлівка Лебединського району.

Про те, що голодомори влаштовувалися для українців з метою знищення їх як нації, звучало у зверненнях голови Лебединської районної ради Василя Калити, голови райдержадміністрації Віктора Химича, сільського голови Володимира Білика до учасників мітингу.

«Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, як голодомор 1932-1933 років, історія не знає. Нині на всіх громадянах незалежної України лежить величезна відповідальність перед полеглими нашими співвітчизниками - зберегти пам’ять про жертви голодомору. Ми повинні винести належні уроки з трагічних подій історії , щоб не допустити їх у майбутньому».

Присутні запалили свічки пам’яті, поклали символічні композиції з калини і житніх колосків до підніжжя меморіалу та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто прийняв мученицьку смерть від голоду. 

Увага оголошення!

19.03.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube