Головний урочистий мітинг біля пам’ятного знака борцям за свободу та незалежність України - у с. Штепівка

З вітальними словами до загалу звернулися очільник районної ради Василь Калита, голова райдержадміністрації Віктор Хими та сільський голова Олександр Великодний.

Протягом останніх двох років Лебединщина, як і вся Україна, втрачала своїх найкращих синів і багато разів прощалася з героями Небесної Сотні та учасниками визвольної боротьби на Сході нашої держави. Їх пам'ять вшанували хвилиною мовчання. Прозвучали пісня про Україну у виконанні місцевих учасників художньої самодіяльності. До пам’ятного знака борцям за свободу та незалежність України учасники мітингу поклали квіти.

В історії нашого суспільства цей складний для всіх нас період посяде особливе місце. Ми приймали відповідальні рішення. Намагалися будувати нову країну. Сперечалися. Помилялися. Раділи. Страждали і гинули. Але усвідомлювали, що не маємо ані найменшого права зійти з визначеного шляху. Молись, український народе, за мир серед кожного з вас. Борися за власну свободу, за гідність козацького роду, за себе, народе, за нас!

Увага!

17 серпня о 10.00 (каб.29) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus