Відбулося перше пленарне засідання першої сесії новообраної Лебединської районної ради сьомого скликання

Перше пленарне засідання першої сесії новообраної Лебединської районної ради сьомого скликання відкрила і вела його до утворення тимчасової президії голова районної виборчої комісії Євгенія Кищик.

Перед початком роботи за її пропозицією всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих у зоні АТО за незалежність і цілісність нашої держави. У роботі пленарного засідання взяли участь 25 депутатів із 26 обраних, голова та заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, сільські голови, прокурор району, керівники підприємств та установ районного підпорядкування, депутат обласної ради Магомед Галаєв, представники місцевих засобів масової інформації, громадських організацій та районних організацій політичних партій, які брали участь у місцевих виборах.

Відповідно до вимог чинного законодавства голова виборчої комісії проінформувала раду про підсумки виборів депутатів Лебединської районної ради 25 жовтня 2015 року. При цьому вона зазначила, що своїх кандидатів у депутати районної ради по багатомандатному виборчому округу висунули 10 районних організацій політичних партій, до виборчих списків яких було включено і зареєстровано 177 кандидатів. У результаті голосування встановлено, що до списків виборців на 27 виборчих дільницях було включено 16257 виборців, з яких участь у голосуванні взяли 9206 виборців, що становить 56,6 %. Відповідно до закону районною виборчою комісією було здійснено розподіл 26 депутатських мандатів по багатомандатному виборчому округу між п’ятьма партіями, які набули право на участь у такому розподілі, а саме районними організаціями партій: «Блок Петра Порошенка «Соолідарність» (5 мандатів), ВО «Батьківщина (10),УНП (2), АПУ (7), радикальна партія Олега Ляшка (2).

Щодо якісного складу депутатів районної ради сьомого скликання, то із 26 депутатів вищу освіту мають 21 народний обранець, професійно-технічну – 3, загальну середню – 2 депутати. За статтю: чоловіків – 23 (88,5%),  жінок – 3 (11,5%).  За віком: від 30 до 40 років – 3 депутати, від 40 до 50 років – 9, від 50 до 60 років – 12, від 60 і старше – 2 депутати. За місцем проживання лише 14 із 23 сільських рад або 60,9% мають представників у районній раді, зокрема Михайлівка і Штепівка – по 2, Рябушки, Пристайлове, Катеринівка, Курган, Будилка, Ворожба, Голубівка, Підопригори, Гарбузівка, Калюжне – по 1 депутату, 1 депутат проживає в м. Суми, 11 депутатів у м. Лебедин. 

На заверешння інформації голова районної виборчої комісії подякувала  керівникам районних організацій політичних партій за взаєморозуміння і результативну співпрацю з виборчою комісією в умовах недосконалого виборчого законодавства, що дозволило провести вибори чітко, без конфліктів і порушень закону.

Після прийняття відповідного рішення районної ради про підсумки виборів депутатів районної ради була утворена тимчасова президія у складі депутатів Олексія Гордіяша, Світлани Горошко та Сергія Древаля і проведені вибори голови районної ради. На цю посаду було висунуто двох кандидатів Василя Калиту та Сергія Древаля. Із 25 депутатів, які взяли участь у голосуванні, за Василя Калиту віддали свої голоси 17 депутатів, за Сергія Древаля – 5.

Відкритим голосуванням депутати прийняли рішення про затвердження  протоколу лічильної комісії та обрання головою районної ради Василя Калити, який до цього працював головою районної ради. Також в установлено законом порядку були проведені у вибори заступника голови районної ради. Ним знову стала Світлана Горошко, за яку віддали свої голоси 20 депутатів із 23, які взяли участь у голосуванні. 

Останнє оновлення на Вівторок, 17 листопада 2015, 15:10

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus