Голова райради – за якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко провів черговий особистий прийом громадян. Якісний розгляд звернень та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяє постійну увагу очільник районних парламентарів.

Нещодавно він та начальник управління соціального захисту населення Краснопільської РДА Олена Лавріненко зустрілися з жителями Покровської сільської ради. «Тільки під час безпосереднього спілкування можна почути критичні думки про роботу органів територіальних громад району, сприяти з’ясуванню злободенних питань життєдіяльності селян, надати консультативну допомогу жителям», - стверджує очільник району..

Селяни, які прийшли на зустріч, порушили ряд наболілих питань, зокрема стану та ремонту доріг до с. Покровка, можливості введення додаткового автобусного рейсу в середу сполученням Краснопілля – Покровка. Одним з важливих було також питання компенсації пільгового перевезення окремих категорій громадян на рейсах міжміського сполучення в межах району.

Звернення громадян стосувалися також надання матеріальної допомоги, сприяння у приватизації земельних ділянок для будівництва житла, щодо реєстрації житла для отримання субсидій та інші. Уже традиційно, люди звертаються із питаннями дотримання законодавства у сфері земельних відносин.

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення. Ряд проблем, що потребують детальнішого вивчення, голова районної ради взяв під особистий контроль, щодо інших - були надані доручення працівникам апарату районної ради для їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube