Головне завдання медичної реформи - надати людям якісну та своєчасну послугу

За ініціативи голови Краснопільської районної ради Віталія Савоненка проведено робочу нараду з головними лікарями комунальних закладів охорони здоров’я району. Обговорили основні етапи реалізації медичної реформи. У засіданні також взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Хрупа, селищний голова Юрій Яремчук, заступник голови районної ради Іван Гавенко.

Про основні кроки, які вже зроблено на шляху до змін в первинній ланці медичної галузі, розповіла головний лікар КЗ “Краснопільський РЦПМСД” Валентина Масалітіна. Так, сьогодні активно проходить процес інформатизації населення через засоби масової інформації щодо порядку укладення декларацій про обслуговування з сімейними лікарями. В майбутньому також планується поширення листівок та вихід ефіру на радіо. Окреслили проблему забезпеченості робочих місць лікарів комп’ютерною технікою та шляхи її вирішення.

Учасники наради обговори процедуру перетворення бюджетного медичного закладу в некомерційне підприємство. “Перетворення закладів на некомерційні підприємства є найкращим інструментом для запобігання можливому надмірному податковому навантаженню, банкрутству реорганізованих у підприємства комунальних закладів та скороченню наявної мережі”, - наголосив Віталій Олексійович.

Про основні напрямки співпраці центральної районної лікарні з КЗ “Краснопільський РЦПМСД” доповів головний лікар Краснопільської ЦРЛ Євген Івахненко.

За результатами робочої наради прийнято рішення про проведення розширеного засідання за участі представників Миропільської сільської ради та Краснопільського районного військового комісаріату.

Останнє оновлення на Вівторок, 13 лютого 2018, 15:42

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus