На прикладі Миропільської ОТГ - результати децентралізації

Відбулася робоча поїздка очільника Краснопільської районної ради Віталія Савоненка та голови райдержадміністрації, депутата обласної ради Юрія Яремчука до Миропільської об’єднаної територіальної громади.

 

Тут керівники району оглянули хід виконання ремонтних робіт у Миропільській амбулаторії. З головою ОТГ Оленою Ординець обговорили також і питання залучення коштів із державного бюджету на ремонт дороги Миропілля–Суми.

Як повідомлялося раніше, Миропільська об’єднана громада ще в 2016 році отримала з обласного бюджету 3 млн. грн. на розвиток своєї інфраструктури. Частина коштів пішла саме на реконструкцію місцевої АЗПСМ, а частина - на будівництво підвідного газопроводу в Сінному.

- На прикладі Миропільської ОТГ бачимо конкретні результати від проведення реформ з децентралізації та створення об’єднаної громади, яка має більше повноважень та сама може розв’язувати питання щодо роботи своїх закладів соціальної сфери, освіти, медицини тощо, - зауважили керівники району.

18.07.2018 року о 10.00 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus