Добрі справи Миколая на Краснопільщині

На це свято чекають усі, але, на жаль, для хвороб не існує календарів, от і змушені деякі дітлахи району зустрічати День Миколая не вдома за святковим столом, а у лікарняній палаті.

Аби створити малюкам святковий настрій, у дитяче відділення Краснопільської ЦРЛ їх прийшов привітати сам Миколай, якого супроводжували очільники Краснопільщини Віталій Савоненко та Юрій Яремчук.

Для багатьох дітлахів візит Святого Миколая став несподіванкою, та попри це вони не розгубились, розповідали присутнім віршики. А хто від хвилювання не зміг пригадати жодного поетичного рядка – теж не біда, адже солодких подарунків вистачило на всіх.

Представники районної влади також привітали усіх діток та їхніх батьків зі святом та побажали скоріше видужувати і не хворіти, а батькам- терпіння і щоб діти росли здоровими і щасливими. 

Від імені медичного персоналу, дітей та їх батьків очільникам району та Святому Миколаю, роль якого виконав працівник районного Палацу культури Валерій Савченко, подякував головний лікар Краснопільської ЦРЛ. Він висловив сподівання, що практика вітати дітей, які змушені зустрічати свята у лікарняній палаті, стане традиційною. Та все ж будемо вірити, що в майбутньому палати дитячого відділення будуть порожніми. Саме це бажання, як зізналися малеча та їх батьки, вони й загадували у цей святковий ранок.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus