Ukrainian English Polish


Чернеччина Краснопільського району відсвяткувала День села

16 липня  зібралися біля ставу Заводський люди, які тут народилися, виросли. Де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька.

Працівниками будинку культури і не тільки, був подарований концерт. Діячі з трепетом та любов’ю виконували пісні, дарували запальні танці, читали вірші, з великою вдячністю звертались до селян.

З привітальним словом до присутніх звернувся голова села Іван Рагулін, він розповів про досягнення села за цей рік, привітав всіх зі святом та подякував всім, хто допомагав в організації цього дійства, а кращі жителі села були відзначені грамотами в номінаціях: «Краще подвір’я», «Кращий кулінар», «Кращий майстер вишивки». Не забули привітати найстаршу жительку села, учасника Другої Світової війни, Макєєву Ніну Степанівну.

В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. Привітати жителів села завітали: голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, начальник відділу культури і туризму Краснопільської райдержадміністрації Анжела Назаренко.

Віталій Савоненко подякував всім жителям села, а також організаторам свята, а дякувати їм є за що, адже люди в Чернеччині найпрацьовитіші. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості.

Кожне село має свої звичаї і традиції та глибоко шанує їх. Жителі села Чернеччина не забувають про це. Вони знають і поважають свою історію та всіляко намагаються дотримуватися традицій, які були започатковані їхніми предками.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus