Олімпійський день завітав до Краснопілля

23 червня в рамках Олімпійського дня, який проводиться під егідою Національного олімпійського комітету України, у Краснопіллі відбувся легкоатлетичний пробіг.

Перед початком змагань до учасників і присутніх з вітальним словом звернулися очільник  районної ради Віталій Савоненко і голова РДА, депутат обласної ради Юрій Яремчук, голова Сумського обласного відділення НОК України, Заслужений майстер спорту України, срібна призерка Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано Олена Петрова. Голова районного осередку НОК України Юрій Ноженко також привітав учасників пробігу зі святом і ознайомив з програмою заходу.

Спортивні змагання почалися з бігу на 30 м наймолодшими учасниками змагань. Учні початкових класів змагалися на дистанції 30 та 60 м, старшокласники - на дистанції 500 м. Закінчили змагання бігом на 1 км з участю дорослих учасників. Відрадно, що очільники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук долучились до змагань і власним прикладом продемонстрували, що біг – це здоров'я.

Усього в пробігові взяло участь близько 100 краспопільців. Учасники були відзначені призами, медалями та сертифікатами НОК. З упевненістю можна засвідчити, що в цей день перемогли всі, хто долучився до здорового способу життя та розділяє олімпійські ідеали.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus