На Краснопільщині відбулись урочистості до Дня матері та Міжнародного дня сім'ї

Травень є найкращим та найчарівнішим за весь рік - блакить неба наповнюється пташиним співом, у трави і квіти убирається наша родюча земля, дні наповнюються радістю і сонячним промінням. А із весною до нас приходить чи не найпрекрасніші свята - День Матері та День сім’ї.

У великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулися урочистості з нагоди їх відзначення.

День матері – одне з найбільш зворушливих свят, адже всі ми з дитинства. І через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері. Мама - все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину, незважаючи ні на що.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Віталій Савоненко та заступник голови райдержадміністрації Ірина Юхта.

- Сім’я, як і матір, є основним елементом суспільства та берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина, - зазначили в своєму виступі посадовці й виконали приємну місію, відзначивши Подяками за вагомий особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання в районі матерів Краснопільщини.

Немає нічого дорожчого за матір та родину. Рідна домівка повна родинної любові та доброти, а ще турботою найдорожчих людей - Мами і Тата. Наш Краснопільський край славиться своїми родинами. На сьогодні почесне звання «Мати-героїня» отримали 187 матерів. Значно поповнилася Краснопільщина багатодітними сім’ями - у районі їх налічується 275, де виховується 961 дитина. Материнська ласка та любов не має меж, а велике материнське серце та щира душа відкрита кожній дитині.

Протягом свята лунали пісні про матір про родину, про те тепло, яке зігріває кожного протягом життя…

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube