Ukrainian English Polish


На Краснопільщині відбулись урочистості до Дня матері та Міжнародного дня сім'ї

Травень є найкращим та найчарівнішим за весь рік - блакить неба наповнюється пташиним співом, у трави і квіти убирається наша родюча земля, дні наповнюються радістю і сонячним промінням. А із весною до нас приходить чи не найпрекрасніші свята - День Матері та День сім’ї.

У великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбулися урочистості з нагоди їх відзначення.

День матері – одне з найбільш зворушливих свят, адже всі ми з дитинства. І через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері. Мама - все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину, незважаючи ні на що.

З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Віталій Савоненко та заступник голови райдержадміністрації Ірина Юхта.

- Сім’я, як і матір, є основним елементом суспільства та берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина, - зазначили в своєму виступі посадовці й виконали приємну місію, відзначивши Подяками за вагомий особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання в районі матерів Краснопільщини.

Немає нічого дорожчого за матір та родину. Рідна домівка повна родинної любові та доброти, а ще турботою найдорожчих людей - Мами і Тата. Наш Краснопільський край славиться своїми родинами. На сьогодні почесне звання «Мати-героїня» отримали 187 матерів. Значно поповнилася Краснопільщина багатодітними сім’ями - у районі їх налічується 275, де виховується 961 дитина. Материнська ласка та любов не має меж, а велике материнське серце та щира душа відкрита кожній дитині.

Протягом свята лунали пісні про матір про родину, про те тепло, яке зігріває кожного протягом життя…

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus