Меморіальну дошку відкрито герою-захиснику, уродженцю с. Миропілля Віталію Піддубному

У с. Миропілля відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО, уродженцю с. Миропілля Віталію Піддубному. Пам'ятний знак встановили на фасаді загальноосвітньої школи, де навчався герой.

Віталій Володимирович народився 4 жовтня 1977 р. у с. Миропілля. До війни жив у м. Бердянськ, працював будівельником. Віталій – патріот України, активний учасник самооборони Бердянська. В цьому громадському формуванні про нього звучать найкращі відгуки, зрештою саме із самооборони Бердянська пішов добровольцем у батальйон “Донбас”, був стрілком, брав участь у багатьох операціях зі звільнення України від російських найманців.

Мав позивиний "Сват". Хлопці з “Донбасу” характеризують його так: добрий, чуйний, завжди і всюди перший. Спритний, життєрадісний хлопець, оптиміст, усіх завжди заспокоював, казав, що все буде добре.

26 липня 2014 року Віталій Піддубний з трьома бійцями потрапили в засідку під Лисичанськом. Життя Героя перервала кулеметна черга, решта товаришів, на щастя, - живі. У чоловіка залишилася сім’я: дружина, син та маленька донька, яку він любив понад усе. 

4 серпня 2014 року  за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

У своїх виступах очільники району Віталій Савоненко і Юрій Яремчук, Миропільський сільський голова Олена Ординець, представники педагогічного колективу відзначили героїчний подвиг українських хлопців, які захищають ціною власного життя цілісність нашої держави, низько вклонилися і подякували батькам за те, що виростили і виховали такого сина.

"Заслуга Віталія Піддубного перед Батьківщиною неоціненна, тому що він віддав життя за мир та незалежність України. Ми повинні шанувати пам'ять наших героїв, на їхньому прикладі мають учитися юні покоління!", - підкреслив Віталій Савоненко.

Присутні вшанували пам’ять про Віталія Піддубного та всіх патріотів України, що загинули, захищаючи її незалежність, хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіальної дошки. 

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube