Благоустрій селища контролює Краснопільська районна рада

На Дні контролю при голові районної ради обговорили питання «Про стан справ по благоустрою і вивезення твердих побутових відходів на території Краснопільської селищної ради».

З інформацією з даного питання виступили заступник  селищного голови з питань діяльності виконавчого органу Краснопільської селищної ради Іван Голуб та в.о. начальника Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці Світлана Моголенець. Була залучена до розмови начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та інфраструктури Краснопільської районної державної адміністрації Інна Лісун.

Зокрема Іван Голуб зупинився на заходах з благоустрою, які проводить селищна рада, а саме: закуплено вапно для побілки бордюр, підприємства та організації включилися в роботу щодо приведення в належний стан закріплених територій. У той же час ще є ряд питань, що потребують негайного з’ясування. А Інна Лісун звернула увагу на приведення в належний санітарний стан зупинки та територій навколо неї по вулиці Сумській.

Світлана Моголенець проінформувала присутніх про вивезення твердих побутових відходів на території селища. Так, на обслуговуванні Краснопільської ЖЕД знаходиться 23 баготоповерхових будинків загальною площею 17964 кв.м. Також укладені договори на вивезення ТПВ по 34 вулицях та провулках, якими охоплено 1250 будинків. Згідно з графіком тверді побутові відходи вивозяться кожного вівторка, середи та п`ятниці.

Одним з проблемних питань є заборгованість зі сплати квартирної плати, яка станом на 1 квітня склала 32,7 тис. грн.

Також є нагальна потреба щодо придбання нового автомобіля для своєчасного вивезення відходів.

Підбиваючи підсумок Дня контролю, Віталій Савоненко висловив ряд критичних зауважень щодо благоустрою селища та наголосив на безумовному виконанні заходів щодо приведення території в належний санітарний стан і своєчасному вивезенні твердих побутових відходів.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube