Волейболісти Краснопільщини вшанували пам'ять свого земляка Миколи Савоненка

Щороку навесні всі шанувальники гри волейбол збираються в спортивній залі Краснопільського РПК, аби вшанувати пам'ять воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Афганістані, земляка – Миколи Савоненка.

На урочистому відкритті були присутні голова Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук, очільник краснопільських депутатів, брат Миколи Савоненка – Віталій Савоненко та начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Іван Матлахов. Вони привітали учасників турніру, побажали гарної гри, влучних передач та яскравих моментів. А Віталій Олексійович щиро подякував за таке щорічне вшанування пам’яті його брата, адже той любив спорт, присвячував йому багато свого вільного часу, грав у футбольній команді «Явір», був небайдужий і до волейболу.

Після хвилини мовчання, якою вшанували пам'ять Миколи Савоненка, з гучномовця почала лунати пісня. Один, два рядки і всі присутні починають розуміти - це пісня про ті події, про тих ще “двадцятирічних солдат”, які назавжди залишаться юними в нашій пам’яті.

У турнірі взяли участь шість команд із сіл Великий Бобрик, Самотоївка, Сінне, Велика Рибиця, Миропілля та смт Краснопілля. Для зручності було залучено спортивні зали місцевої ЗОШ І-ІІІ ступенів та Краснопільського РПК.

Усі учасники, призери та переможці турніру з волейболу пам’яті Миколи Савоненка були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, медалями відповідного ґатунку та команда-переможець нагороджена кубком. У кожному колективі було визначено кращого гравця турніру - також нагороджені пам’ятною статуеткою та грамотою.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube