На Краснопільщині вшанували працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Під час урочистостей з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, які проходили 18 березня в малій залі Краснопільського районного Палацу культури представників галузі привітали голови районної ради Віталій Савоненко, районної державної адміністрації Юрій Яремчук та Краснопільський селищний голова Іван Хомічов.

«Серед усіх відомих нам професій, ваша - найбільш мирна і шанована. Вона стосується кожного з нас, Ви покликані щодня забезпечувати наш комфорт і затишок», - наголосили керівники району та побажали працівникам галузі миру, фінансових гараздів, добра, здоров’я та родинного благополуччя.
З такою командою, яка присутня у залі, з трудовими колективами ТОВ «Теплоенерго» та Краснопільської ЖЕД, вдасться подолати усі труднощі та виклики, що ставить непросте сьогодення, – підкреслив у вітальному слові селищний голова Іван Хомічов.

Тож з нагоди свята за внесок у розвиток житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення району, представники влади вручили кращим працівникам галузі грамоти, подяки та квіти.

Святкового настрою всім присутнім додали вітання у виконанні солістів районного Палацу культури.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube