Стартував «Пісенний віночок Краснопільщини»

З діда-прадіда виховані на традиціях і звичаях козацької вольності і свободи краснопільчани зберігають і примножують їх, бережуть, як зіницю ока власну автентичність.

Вмілі трударі, добрі господарі вони добиваються високих врожаїв сільськогосподарських культури на полях сільгосппідприємств і власних присадибних ділянках, дбають про розвиток тваринництва, даючи до кожного столу хліб і до хліба. А ще в серці кожного живе палка любов до пісні, до запального танцю, неабиякі таланти до народної творчості, який нестримно рветься назовні, хоче бути визначним і пошанованим.

Саме цьому і слугує традиційний районний фестиваль народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини», який стартував на сцені районного Палацу культури минулої суботи, у рамках святкування 25-ї річниці незалежності України. Його програма була розрахована на задоволення потреб, запитів різних вікових категорій громадян Краснопільщини.

Переглянувши багату виставку виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва учасники свята зібралися у прекрасній і ошатній великій залі РПК на урочисте відкриття районного фестивалю народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщьни», в якому взяли участь кращі самодіяльні колективи та солісти-вокалісти Краснопільщини.

З відкриття районного культурно-мистецького заходу всіх присутніх у залі тепло привітали керівники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук. Захоплююче концертне дійство тривало понад дві години, а пролетіло для глядачів ніби мить. Цьогорічний старт фестивалю приємно вразив широко представленою географією самодіяльних колективів та солістів-вокалістів, а головне різножанровою програмою, майстерністю їх виступів, щирою і душевною атмосферою, сприйняття глядачами, багатством і красою сценічних костюмів тощо. Своєрідний гала-концерт дав успішний старт районному фестивалю народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини», який крокуватиме населеними пунктами району, даруючи зустріч з піснею, запальним танком широкому загалу жителів Краснопільщини. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube