На Краснопільщині відзначили обдарованих учнів

9 березня 2016 року, з метою заохочення та матеріальної підтримки перспективної молоді району, реалізації її професійних, творчих, соціальних інтересів, відбулося свято з нагоди вручення стипендій голови районної державної адміністрації обдарованим учням Краснопільського району.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися голови райдержадміністрації Юрій Яремчук та районної ради Віталій Савоненко.

«Краснопільщина пишається вами та вашими наставниками. Щиросердечно бажаємо вам натхнення, наполегливості та допитливості в пізнанні життя через навчання, творчість, спорт. Ця стипендія є формою визнання і поваги до своїх юних громадян, які прославляють свій рідний край на різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах у галузях науки, культури та спорту, заявляючи про себе і Краснопілля на всю країну», - зазначили керівники району.

Стипендіатом голови обласної державної адміністрації у 2016 році стала учениця 10 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснопільської районної ради Сумської області, яка навчається на високому та достатньому рівні та є неодноразовим переможцем і призером обласних та Всеукраїнських змагань з лижних перегонів Катерина Свинаренко.

Стипендії голови районної державної адміністрації отримали: Владислав Акименко, Лілія Горецька, Олена Гонтар, Тетяна Петрова, Яна Гербут, Владислав Грубий, Катерина Гудименко, Едуарда Корнієнко, Владислава Рудика, Євгенія Симоненко,Тетяна Дворянова, Володимир Небелиця, Артем Салига.

У ході урочистостей Подяки отримали педагоги, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін: Ольга Манжула, Наталія Білоус, Надія Якуба, Валентина Мажара. Переможцями цих олімпіад з базових дисциплін у 2016 році стали: Акименко Владислав, Акименко Віталій, Галеженко Валерія, Горецька Лілія, Рябуха Сергій.

Керівники району побажали юним стипендіатам бути наполегливими, працьовитими, зберегти бажання дізнаватися нове, прагнути гідно представляти Краснопільщину на обласних та Всеукраїнських теренах. Вчительським колективам – знаходити, підтримувати і розвивати більше юних талантів.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube