Перед депутатами звітував голова Краснопільської РДА про виконання програми розвитку краю за 2015 рік

Депутати Краснопільщини провели четверту сесію районної ради сьомого скликання.

У роботі пленарного засідання взяли участь 31 депутат із 34, а також депутат обласної ради Юрій Яремчук, голова та заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, очільники підприємств, установ, організацій району, правоохоронних органів, сільські, селищні голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

До порядку денного, який нараховував 16 питань, було включено ще два депутатських запити. У зв’язку з набранням чинності 23 лютого Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань голова районної ради Віталій Савоненко запропонував внести зміни до Регламенту, які були одноголосно підтримані.

Районні обранці заслухали та прийняли до відома звіт голови районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Краснопільського району за 2015 рік та делегованих районною радою повноважень, затвердили звіт про виконання районного бюджету Краснопільського району за 2015 рік, внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік, розглянули низку питань щодо змін до установчих документів по галузі охорони здоров׳я.

Окрім того були продовжені контракти з керівниками комунальних закладів районної ради, зокрема: Олександром Демченком - директором Краснопільського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Миколою Іваненком - директором комунального підприємства “Районне архітектурно-планувальне бюро”, Іриною Мироненко - редактором комунального підприємства “Редакція районного радіомовлення “Вісті Краснопільщини”. З детальною інформацією про хід виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року виступив виконуючий обов’язки лікаря-онколога Краснопільської ЦРЛ Сергій Ткаченко.

Також депутати погодили продовження договорів оренди нерухомого комунального майна та затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки ряду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

У роботі сесії взяв участь, виступив та відповів на запитання присутніх народний депутат України Олег Медуниця.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube