Відмічено високий рівень активності місцевих обранців і Самотоївської громади в цілому

Самотоївську сільську раду очолює в недалекому минулому учасник АТО Іван Перерва.Днями він скликав п’яту сесію сільської рад, до порядку денного пленарного засідання якої було внесено 14 питань.

Депутати заслухали і затвердили звіт про виконання бюджету Самотоївської сільської  ради за 2016 рік та погодили внесення змін і доповнень до кошторису нинішнього року, зокрема запланували виділити кошти на участь у пільгових пасажирських перевезеннях, підвезення та харчування учнів. 

У зв’язку з набранням чинності зміни до статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо поіменних голосувань, обранці внесли відповідні зміни до регламенту роботи сільської ради. Секретар ради Людмила Цибулько прозвітувала про роботу зі зверненнями громадян. Також було затвердили розпорядження сільського голови про перейменування в рамках декомунізації вул. Ленінської на вул. Сумську, що в с. Глибне. На завершення розглянули блок земельних питань. Учасники пленарного засідання працювали злагоджено, ініціативно, рішення приймали одностайно.

Виступаючи перед депутатами сільської ради, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко відмітив високий рівень активності місцевих обранців і громади вцілому, зокрема належно пройшов процес перейменування вулиць громади в рамках декомунізації. Також очільник районної представницької влади рекомендував готувати нові проекти, спрямовані на розвиток інфраструктури територіальної громади.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 лютого 2016, 10:07

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube