Головною умовою змін є збереження друкованого видання – краснопільської «Перемоги»

Очільник районної ради Віталій Савоненко та заступник голови Іван Гавенко зустрілися з трудовим колективом комунального підприємства «Редакція районної газети «Перемога», засновником якої є Краснопільська районна рада.

У ході зустрічі керівники районної ради поцікавились проблемами колективу, матеріально-технічним забезпеченням та обговорили з журналістами перспективи розвитку газети, вдосконалення редакційної політики, формування позитивного іміджу видання, яке було б цікавим для читачів і доступним для мешканців Краснопільщини.

Враховуючи те, що вступив в силу Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», і трудовий колектив уже звернувся до районної ради стосовно періоду та способу реформування, було розглянуто питання правового забезпечення реформування друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади та органами місцевого самоврядування.

Віталій Савоненко відповів на запитання, які хвилювали працівників редакції, і висловив своє бачення щодо майбутнього газети.

- З повагою ставлюся до думки кожного журналіста і вважаю, що газета, незалежно від її форми власності, безперечно повинна існувати, розвиватися, об’єктивно висвітлювати важливі і актуальні теми сьогодення. Районна влада працює над розв’язанням питань, що виникають у повсякденній діяльності районної газети «Перемога», в межах діючого законодавства готова всіляко сприяти процесу реформування, враховуючи всі ризики, ми маємо виважено підійти до з’ясування цього питання, а головною умовою має бути збереження друкованого видання, - зазначив Віталій Олексійович.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube