Прийом громадян Самотоївської сільської ради провели керівники Краснопільського району

Очільники району Віталій Савоненко та Юрій Яремчук провели виїзний прийом громадян Самотоївської сільської ради.

У приміщенні сільської ради посадовці за участі Самотоївського сільського голови Івана Перерви та депутата районної ради Ніни Пушкар обговорили питання функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та культури, розташованих на підвідомчій території. Зокрема актуальною сьогодні є тема харчування дітей у загальноосвітній школі, їх підвезення до навчального закладу, проходження опалювального сезону.

Керівники району оглянули Самотоївський сільський будинок культури, де продовжуються ремонтні роботи, передали комплект лабораторний «Оптика і квантова механіка» місцевій загальноосвітній школі для поповнення матеріально-технічної бази кабінету фізики, обговорили ряд питань функціонування освітнього закладу з його директором Тетяною Кравченко.

Відрадно, що в Самотоївській територіальній громаді більшість актуальних проблем вирішуються позитивно, а тісна співпраця її очільника Івана Перерви з керівниками і колективами закладів освітньої і соціально-культурної сфери лише цьому сприяє. 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus