У Краснопільській районній раді ратують за збереження місцевої газети «Перемога»

Про подальшу діяльність та перспективи розвитку районної газети «Перемога» говорили на нараді в районній раді з участю її голови Віталія Савоненка, заступника Івана Гавенка, голови райдержадміністрації Юрія Яремчука, редактора друкованого видання Олександра Цилюрика та заступника Віталія Моцного.

Нагальною необхідністю зібрання стало виникнення ряду проблемних питань майнового характеру, які з’явилися ще в 2008 році в процесі створення комунального підприємства «Редакція районної газети «Перемога» Краснопільської районної ради» і потребують негайного вирішення. Учасники наради підтримали план заходів з врегулювання цього питання, запропонований виконавчим апаратом районної ради та погоджений з фахівцями-юристами.

Керівники районної ради та райдержадміністрації висловили побажання на адресу колективу редакції стосовно поліпшення якості друку матеріалів, оновлення газети відповідно до сучасних вимог.

Враховуючи те, що вступив в силу Закон України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», присутні подискутували про те, якою буде наша єдина в районі газета. Очільник районної ради Віталій Савоненко, зокрема підкреслив, що, враховуючи всі ризики, ми маємо виважено підійти до розв’язання цього питання, в межах діючого законодавства зробити все можливе для збереження друкованого видання, його зміцнення та популяризації.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube