На контролі - стан і перспективи розвитку Краснопільського професійно-технічного училища

Голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та його заступник Іван Гавенко провели зустріч з директором ДПТНЗ «Краснопільське ПТУ» Леонідом Ємельяновим.

У ході діалогу було обговорено питання фінансової, господарської, навчальної, методичної діяльності закладу, який готує кваліфікованих робітників за професіями: муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, кухар, кондитер, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільгоспвиробництва, водій автотранспортних засобів. Усього в училищі навчається 110 учнів. Професійно-теоретичну підготовку проводять 5 викладачів.

Основними пріоритетними напрямками роботи визначено забезпечення оптимального функціонування закладу; створення умов для ефективної діяльності всіх підсистем, підвищення педагогічної майстерності колективу, забезпечення творчих здібностей учнів, підготовка висококваліфікованих та конкурентоспроможних робітників, відкриття нових професій - єгер, водій транспортних засобів(категорії «В»).

Існує й ряд проблем, і вони стосуються поліпшення матеріально-технічної бази; набору учнів, самостійності закладу у розв’язанні деяких питань.

Керівники районної ради Віталій Савоненко та Іван Гавенко наголосили на важливості співпраці роботодавців і навчального закладу, необхідності підвищення престижу професійної освіти та висловили готовність сприяти у розв’язанні цих та інших актуальних питань.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube