На порядку денному краснопільської влади – проблеми воїнів АТО

Засідала Координаційна рада з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Краснопільському районі, яке провели голови районної ради Віталій Савоненко та райдержадміністрації Юрій Яремчук.

У ході засідання члени Координаційної ради обговорили основні актуальні проблемні питання бійців АТО та шляхи їх вирішення. Було заслухано звіти про проведену роботу керівників установ та закладів, які опікуються питаннями соціального захисту учасників антитерористичної операції, за 2015 рік. Зокрема закцентовано увагу на забезпеченні дровами сімей учасників АТО за рахунок коштів обласного бюджету; виділенні земельних ділянок; анкетуванні військовослужбовців для визначення потреби щодо соціальних пільг та гарантій; роботі центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей; працевлаштуванні.

Для посилення організаційної та роз’яснювальної роботи та завдання щодо вирішення конкретних нагальних проблем учасників АТО, їх сімей та сімей загиблих голова Координаційної ради дав відповідні доручення.

- Питання медичного, соціального забезпечення, адаптації бійців антитерористичної операції стоять першими на порядку денному районної влади, - наголосили керівники району, - на їх розв’язання націлена і районна програма на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам'яті загиблих, затверджена районною радою наприкінці минулого року.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Сесія Сумської обласної ради відбудеться 25 січня 2019 року.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus