Радились і приймали рішення краснопільські депутати

Відбулась третя сесія Краснопільської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Віталій Савоненко.

У роботі пленарного засідання взяли участь 26 депутатів із 34, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, заступники голови РДА, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, правоохоронних органів, сільські, селищні голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

Районні обранці внесли зміни до районного бюджету 2015 року, бюджету Краснопільського району на 2016 рік та програми «місцевих стимулів» для медичних працівників на 2013-2017 роки. Заслухали інформацію про виконання районної комплексної програми «Освіта Краснопільщини у 2012-2015 роках» та в зв’язку з її виконанням і завершенням терміну дії прийняли рішення про втрату її чинності. А районну цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2011-2015 роки продовжили на період до 2018 року.

Також депутати продовжили контракт укладений з редактором комунального підприємства «Редакція Краснопільської районної газети «Перемога» Олександром Цилюриком терміном на 1 рік. Прийняли безоплатно з комунальної власності територіальної громади села Великий Бобрик до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району опалювальний котел та закріпили його на праві оперативного управління за комунальним закладом «Краснопільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Серед іншого депутати розглянули та ухвалили відповідні рішення щодо використання майна районної комунальної власності. Знято з контролю ряд програм термін дії яких закінчився в 2015 році.

Увага оголошення!

19.03.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube