Депутат і громада повинні працювати разом – переконані на Краснопільщині

Рішенням Краснопільської районної ради сьомого скликання визначено перший вівторок кожного місяця – єдиним днем прийому громадян за місцем їх проживання депутатами районної ради.

5 січня голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко провів виїзний прийом громадян. У Самотоївській сільській раді він поспілкувався з сільським головою Іваном Перервою, директором загальноосвітньої школи Тетяною Кравченко та завідувачем Глибнянського фельдшерського пункту, депутатом районної ради Ніною Пушкар. Обговорили питання підвезення учнів до навчального закладу, їх харчування, забезпечення дровами.

У ході зустрічі з мешканцями села Глибне, що відбулась у приміщенні фельдшерського пункту, порушувалися питання освітлення вулиці Авраменка, забезпечення скрапленим газом, передачі будівлі школи у власність сільської ради, заміни вікон в бібліотеці, тощо.

Також обговорили й тему децентралізації влади та добровільного об’єднання громад, необхідності проведення консультацій з громадськістю, слухань, обговорень.

На окремі  запитання, які порушувались на виїзному прийомі громадян, роз’яснення надані безпосередньо на місці, а решту - взято під особистий контроль головою районної ради.

Увага оголошення!

19.03.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube