Відбулось урочисте відкриття оновленої глядацької зали Самотоївського сільського будинку культури

Напередодні Нового року у Самотоївській сільській раді  відбулась важлива подія - після капітального ремонту було відкрито оновлену глядацьку залу сільського будинку культури.

На урочистості з цієї нагоди зібралось майже все село. Були присутні і почесні гості, серед них: голова районної ради Віталій Савоненко, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Хрупа, співавтор проекту реконструкції доктор економічних наук, доцент кафедри фінансів і кредиту Сумського державного університету, професор Ігор Кобушко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Анжела Назаренко, начальник Краснопільського гарнізону цивільного захисту Сергій Тряпкін, голова фермерського господарства «Урожай» Олександр Моїсеєнко, керівник будівельного підприємства Павло Бондар, колишній активний учасник художньої самодіяльності Самотоївського БК Микола Горенко.

Самотоївський сільський голова Іван Перерва подякував зі сцени всім, хто доклав зусиль у проведенні ремонтних робіт клубу, закликав громаду до активної роботи спрямованої на відновлення та розвиток культурно-мистецького надбання краю.

– Без перебільшення сьогодні маємо визначну подію не лише для села, а й для всього району, оскільки це гарний приклад для наслідування. Переконаний, що відтепер життя в Самотоївці ще більш пожвавиться, адже оновлений будинок культури стане не лише місцем для проведення концертів, зустрічей, а й гуртуватиме людей за їхніми інтересами, залучатиме дітей до виявлення своїх талантів і здібностей, - зазначив очільник районної ради Віталій Савоненко та подякував Івану Миколайовичу за його ініціативність, рішучість, наполегливість та енергійність.

Також до присутніх з привітальним словом звернулись Ігор Кобушко та Микола Горенко. Оплесками зустрічали самотоївці та гості села учасників художньої самодіяльності.

Цього ж дня в будинку культури відбулись новорічні заходи для учнівської молоді. Свято тривало до пізнього вечора і завершилось новорічною дискотекою.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube