У Краснопіллі депутати прийняли бюджет на 2016 рік та обрали заступника голови райради

Другу сесію районної ради сьомого скликання провів Віталій Савоненко.

У пленарному засіданні взяли участь 32 депутати районної ради, депутат обласної ради, голова районної державної адміністрації заступники, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, правоохоронних органів, сільські, селищні голови, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку сесії керівники районної ради та райдержадміністрації виконали приємну місію: нагородили грамотою та медалями футбольну команду «Явір», яка стала бронзовим призером першості області з футболу серед команд другої групи. Почесною грамотою Сумської обласної ради також відзначено Самотоївського сільського голову Івана Перерву.

До порядку денного пленарного засідання було внесено 15 питань, які потребували невідкладного обговорення та прийняття відповідних рішень. Районні обранці затвердили районну програму економічного і соціального розвитку Краснопільського району на 2016 рік, яку репрезентував голова районної державної адміністрації Юрій Яремчук, прийняли районний бюджет на 2016 рік та внесли зміни до бюджету поточного року. Також було заслухано хід виконання програми зайнятості населення району на період до 2017 року.

Сіннівський сільський голова Олександр Гуков втретє вніс на погодження проект землеустрою щодо встановлення і зміни меж населеного пункту с. Барилівка Сіннівської сільської ради. З пропозиціями до цього документу постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу, промисловості, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього природного середовища присутніх ознайомив голова комісії Віктор Мороз. Депутати прийняли позитивне рішення.

Цього ж дня було затверджено ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, надано центральній районній лікарні дозвіл на списання з балансу основних засобів. Голова районної ради Віталій Савоненко прозвітував про виконання плану роботи районної ради на 2015 рік та план роботи ради на 2016 рік, який було прийнято.

Розглянули народні обранці й організаційне питання. Шляхом таємного голосування заступником голови районної ради обрано Івана Гавенка. За нього свої голоси віддали 25 депутатів.

Після завершення роботи сесії голова районної ради Віталій Савоненко привітав депутатів, а в їх особі всю районну територіальну громаду, присутніх у залі із наступаючими Новорічними святами. Побажав  міцного здоров’я, сповнення надій на кращу долю, на щастя, добробут, мир, злагоду і процвітання.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube