Дитячий ігровий майданчик у с. Порозок, що на Краснопільщині, - інвестиції в майбутнє

У Порозку на радість маленьких жителів села та їхніх батьків введено у дію першу чергу дитячого ігрового майданчика.

Місце для нього обрали дуже вдало, розташувався цей об’єкт розваг і відпочинку малечі біля масцевої загальноосвітньої школи. Обладнання атракціонів придбала Славгородська сільська територіальна громада, витративши для цього 59 тисяч гривень. Великий обсяг підготовчих робіт та встановлення обладнання дитячого ігрового майданчика здійснило ТОВ «Родина». Їхня кошторисна вартість для господарства склала близько 100 тисяч гривень.

- Спорудженням цього чудового дитячого об’єкту дано старт великого шляху турботи про майбутнє с. Порозок, який є у задумах нашого господарства, - сказав директор ТОВ «Родина», депутат Краснопільської районної ради Вячеслав Тимошенко. Плануємо доповнити ще й спортивним майданчиком для молоді старшого віку, де будуть встановлені бруси, турники, рукоход, сучасні спортивні тренажери.

Урочисте відкриття новоспорудженого дитячого ігрового майданчика вилилося у справжнє свято для маленьких і дорослих мешканців Порозка. На нього зібралися вихованці дитячого садка зі своїми вихователями, учні місцевої загальноосвітньої школи, трудівники сільгосппідприємства, батьки дітей.

Почесне право перерізати червону стрічку і таким чином здати дитячий ігровий майданчик в експлуатацію було надано маленьким жителям села. Участь у церемонії його відкриття взяли інвестори господарства Дмитро Дяченко та Дмитро Борисовський, директор ТОВ «Родина» Вячеслав Тимошенко, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, заступник очільнка РДА Ірина Юхта.

І ось стрічку перерізано. Малеча мерщій кинулася освоювати дитячий майданчик. Вихователь Порозчанського дитсадка Наталія Рожкова тепло і сердечно подякувала інвесторам, керівникам ТОВ «Родина» Славгородської сільської ради та очільникам району за чудовий подарунок дітям.

А чоловіки взялися за закладання Алеї Дитинства. Вони за допомогою маленьких помічників посадили понад 40 саджанців катальпи і сумаху. До речі, керівники районної влади привезли свої деревця, придбані за власні кошти.

Після цього очільники району відвідали дитячий садок у Порозку, де дитячий майданчик поповнився дерев’яним казковим будиночком, встановлений із залученням спонсорських коштів. Вони поспілкувалися із працівниками дитсадка, цікавилися температурним режимом у цьому дошкільному закладі. Також районні керівники побували у Славгородській та Мезенівській загальноосвітніх школах, мали зустріч з керівниками і працівниками цих навчальних закладів, у Славгороді оглянули роботу шкільної котельні, де придбано і незабаром буде змонтовано обладнання нового сучасного котла АРС-500 ВН.

- Інвестиції у забезпечення належного розвитку, навчання і виховання підростаючого покоління – це інвестиції у майбутнє Краснопільщини, у її розвиток і розквіт, - наголосили керівники району Юрій Яремчук та Віталій Савоненко. – А тому районна влада і надалі сприятиме співпраці сільських територіальних громад, соціально-відповідального бізнесу для зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних та освітніх закладів, забезпечення всіх умов для якісного навчально-виховного процесу. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube