Юна конотопчанка стала переможницею обласного відбіркового конкурсу Всеукраїнського фестивалю «Червона рута 2018»

З метою пошуку і розкриття творчих здібностей молодих авторів і виконавців, створення нових стилів у популяризації масових жанрах української пісні у Сумах відбувся обласний відбірковий конкурс XVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута 2018».

Півсотні конкурсантів з усієї області у Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва мали змогу продемонструвати власні здібності у 6 номінаціях – від фольклору до рок-музики.

Висококваліфіковане журі відзначило виступ учениці Конотопської дитячої школи №2 Олександри Черненко (викладач Вікторія Осташко). Дівчина була нагороджена дипломом за участь у жанрі популярної музики (сольний спів). За результатами відбору її визначено однією з переможців обласного відбіркового етапу та надано право брати участь у фінальних змаганнях фестивалю, що відбудуться у вересні 2019 року в місті Чернівці.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus