На прем'єрі в Конотопі документального фільму "Руїни" зал аплодував стоячи

На Конотопщині відбулася прем'єра документального фільму "Руїни". Він побачив світ завдяки волонтерам, активістам, бійцям, що безпосередньо брали участь в АТО, та звичайним людям, для яких війна стала реальністю.

До заходу залучилися керівники Конотопського району, учасники бойових дій, військовослужбовці ЗСУ, волонтери, молоді патріоти, представники громадських організацій, небайдужі жителі Конотопщини.

У будинку культури «Зоряний» гості стали свідками тематичного перфомансу, у фойє були встановлені портрети загиблих героїв земляків, локації військового характеру. У рамках заходу відбувся і благодійний аукціон. Зібрані кошти направлені на лікування та потребу учасників АТО.

За словами режисера фільму Артема Мельниченка, країна, перебуває в стані війни, і це привід розповісти про людей, які стоять на передовій, про загиблих героїв земляків та їх родини, про волонтерський рух. Фільм базується на документальних кадрах, відзнятих під час бойових завдань. Метою створення фільму було розповісти про те, що болить, і довести оточуючим, що Конотопщина - ще з давніх часів була землею воїнів-козаків і жодного разу не зганьбила своєї слави.

Після перегляду стрічки зал аплодував стоячи. Автору дійсно вдалося зробити такий фільм, який проникає в душу кожної людини.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus