За І квартал дохідна частина місцевих бюджетів Конотопського району виконана на 111,3 відсотка

Очільники Конотопщини Анатолій Боярчук та Микола Горбенко провели робочу нараду з селищним та сільськими головами району. Розглянули питання виконання місцевих бюджетів.

За І квартал 2017 року дохідна частина місцевих бюджетів виконана на 111,3%. Зокрема дохідна частина загального фонду зведеного бюджету Конотопського району за січень-березень 2017 року виконана за власними та закріпленими доходами, затвердженими у розписі на відповідний період на  111,3 %, отримано 17704,7 тис. грн., що на 1793,6 тис. грн. більше, ніж передбачено планом. Порівняно з січнем-березнем 2016 року надійшло більше доходів загального фонду на 6567,1 тис. грн.

Учасники наради обговорили також питання раціонального використання земельних угідь Конотопського району відповідно до їх цільового призначення, організаційні аспекти орендних земельних відносин, проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

З настанням весни постало питання ремонту доріг, організації благоустрою: озеленення та приведення в належний стан територій населених пунктів. Наголошено на організації заходів до Великодніх свят у всіх селах  щодо благоустрою та наведення чистоти і порядку за участі місцевих громад, колективів підприємств, організацій, установ, навчальних закладів.

Голова районної ради Анатолій Боярчук звернув увагу очільників громад на моніторинг стану шляхової мережі району, підготовці проектів щодо ремонту доріг та реалізації їх у ІІ і ІІІ кварталі поточного року.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus