Нова соціальна політика в Україні: забезпечення громадян роботою з гідною заробітною платою

В адмінбудинку Конотопської  районної державної адміністрації за участі керівництва району проведено чергове засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Було заслухано керівників підприємств, установ щодо забезпечення в районі реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Законодавчими нормами встановлено, що з 1 січня 2017 року роботодавці повинні неухильно дотримуватись нарахування мінімальної заробітної плати у розмірі 3200 грн., а також недопущення скорочення працівників, або переведення їх на неповний робочий день.

Проведено аналіз інформації Конотопського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області щодо нарахування роботодавцями Конотопського району у січні 2017 року заробітної плати  менше мінімальної (3200 грн.) та причин скорочення працівників. Дане питання знаходиться на контролі. 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus