У Конотопському районі - огляд військового вишколу «Крокують українці»

Підтримуючи стародавні козацькі традиції, в Конотопському районі на базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» проведено районний огляд військового вишколу «Крокують українці» у межах районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», у якому взяли участь 12 роїв з 12 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Учасників зустрічали та вітали очільник Конотопської районної ради Анатолій Боярчук, голова райдержадміністрації Микола Горбенко, громадський актив району. Урочисту частину заходу традиційно відкрив Державний гімн України та винос Державного прапора України. А потім були теплі привітання та побажання учасникам гри вдалих виступів та перемог.

Тримаючи слово, Анатолій Боярчук відзначив, що сьогодні, як ніколи, важливо виховувати нові покоління української молоді у волелюбних і патріотичних традиціях запорізького козацтва, бажаючи гостям змістовного відпочинку і вдалих товариських змагань.

У спортивні залі відбулися цікаві й напружені військово-патріотичні змагання. Під час їх проведення відчувалось, що в таборі юних джур панують єдність, всі вони – члени однієї команди і громадяни єдиної країни, яким будувати наше майбутнє. Учасники огляду вдало представили свої навчальні заклади, девізи, історії населених пунктів, показали особисту підготовку та дії у складі рою.

Після змагань відбулась церемонія нагородження грамотами команд переможців, у якій керівники району побажали юним учасникам впевненого розвитку в улюблених видах спорту, успіхів та подальших перемог.

В Україні джурами завжди називали молодих вихованців, зброєносців і помічників досвідченого козака. Споконвіку Україна пишалася своїми козаками, які любили її, як неньку, величали й захищали в усі часи, коли загрожувала небезпека. Достойними нащадками своїх дідів та прадідів є сьогоднішня молодь - майбутні захисники Вітчизни, які демонструють справжню силу волі, витривалість, наполегливість, позитивний настрій.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube