Працівники закладів культури Конотопського району підбили підсумки своєї роботи

В адмінбудинку Конотопської районної державної адміністрації відбулась конференція працівників закладів культури Конотопського району на тему: «Культура Конотопщини: нерозривна єдність та інновації».

Участь у заході взяли керівники району, селищний і сільські голови, працівники закладів культури, ЗМІ.

На початку конференції присутні переглянули відеоролик «Актуальний репортаж» обласного телеканалу «АТV» та фільм про досягнення галузі культури за 2016 рік та завдання на 2017 рік.

На пленарному засіданні з доповідями виступили керівники профільної галузі. Досвідом роботи кращих сільських клубних установ поділились директори та художні керівники клубних закладів, доповнили їх сільські голови. У виступах відзначено основні здобутки галузі культури району, вказано на проблемні питання та визначено план дій на перспективу.

Керівництво району обговорили з учасниками зібрання питання розвитку культурно-дозвіллєвої інфраструктури закладів культури, збереження музейних колекцій, нерухомих пам’яток культурної спадщини, сприяння розвитку туристичних послуг, залучення позабюджетних коштів, розширення сфери платних послуг, продовження тісної співпраці між закладами культури району, а також окреслили питання діяльності закладів культури в умовах реформи децентралізації влади.

Керівники району нагородили грамотами кращих сільських голів за особистий вагомий внесок у розвиток культури на селі, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури.

За підсумками заходу було прийнято відповідні рекомендації.

Під час роботи конференції у фойє адміністративної будівлі діяла виставка-огляд методичних напрацювань Конотопської центральної районної бібліотеки під назвою «Буктрейлер – нова форма популяризації книги».

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus